Vaikų fotosesija

Vaikų fotosesija – tai smagus žaidimas prieš fotoobjektyvą ir saldūs prisiminimai nuotraukose

Fotosesijos metu stengiuosi, kad vaikučiai jaustųsi natūraliai ir įprastai, neverčiu specialiai pozuoti, o gaudau pačius gražiausius ir netikėčiausius kadrus, kada vaikučiai žaidžia, juokiasi, dūksta ar pavargę tiesiog užmiega tėvų rankose.

Fotosesijos metu leidžiu vaikučiams patiems padaryti keletą nuotraukų, pačiūpinėti fotoobjektyvą ir pajusti kas yra fotografija. Pasistengiu sudominti vaikučius, kad jie jaustųsi patogiai, o vaikų fotosesija pavyktų sėkmingai.

Vaikų fotosesija rengiama Jūsų namuose, gamtoje ar kitoje pasirinktoje vietoje. Fotosesijos metu kadrų neskaičiuoju. Man svarbiausia – užfiksuoti pačias šauniausias vaikučių akimirkas.

Vaikų fotosesija organizuojama Vilniuje ir kituose miestuose

Prieš fotosesiją pasiūlysiu Jums susitikti prie kavos ar arbatos puodelio. Suderinsime fotosesijos detales: vietą, laiką, aptarsime kokios mažylio fotosesijos Jūs norėtumėte. Padėsiu Jums, kad vaikų fotosesija pavyktų puikiai!

  • Vaikų fotosesijos kaina: 125 €

Po fotosesijos atrinksiu ir pilnai sutvarkysiu 40-50 skaitmeninių, aukštos kokybės nuotraukų, kurias pateiksiu įrašytas į USB atminties raktą ar kitu patogiu būdu. Fotosesijos nuotraukų parengimą atliksiu per 1-2 savaites. Pagal pageidavimą taip pat galiu sukurti smagų filmuką.

Keletas mano patarimų Jums, kad vaikų fotosesija būtų nepakartojama:

  • Aprenkite vaikučius patogiais rūbais, turėkite keletą drabužių pakeitimui, jei vaikas išsiteptų;
  • Fotosesijos laiką geriausia suplanuoti kada Jūsų vaikas būna mažiausiai pavargęs ir gerai nusiteikęs;
  • Vaikučiams nepamirškite paimti užkandžių ir gėrimų;
  • Turėkite mėgstamiausius vaiko žaislus: mylimą lėlytę ar meškutį. Taip pat puikiai tiks ryškios kaladėlės, balionai, pučiami muilo burbulai;
  • Nebijokite pozuoti kartu su vaiku. Jauskitės laisvai, šypsokitės ir Jūsų vaikas juoksis kartu su Jumis, o šios emocijos atsispindės nuotraukose;
  • Paverskite fotosesiją smagiu žaidimu!

 

FOTOSESIJOS DOVANŲ KUPONAS
Padovanokite nuotaikingą
fotosesiją savo šeimai, draugams ar
mylimam žmogui.

Skaitykite plačiau
Vaikų fotosesija | Dovanų kuponas