Šeimos fotosesija

Šeimos fotosesija – tai dar vienas smagus nuotykis visiems Jūsų šeimos nariams

Jums tereikia pasiimti gerą nuotaiką, o aš pasistengsiu, kad Jūsų praleista diena prieš fotoobjektyvą suteiktų daug džiaugsmo bei turėtumėte kuo įvairesnių, gyvesnių, natūralių nuotraukų šeimos albumui papildyti.

Šeimos fotosesija Jūsų pasirinktoje vietoje: namuose, parke, Vilniaus senamiestyje ar kitoje Jums patinkančioje vietoje. Be abejo, nepamirškite savo keturkojų draugų! Gyvūnas, būdamas šalia, leis lengviau atsipalaiduoti tiek Jūsų vaikams, tiek Jums patiems.

Nebijoke improvizuoti ir pašėlti kartu su savo vaikučiais. Nesijaudinkite, jei nežinote kaip pozuoti prieš kamerą - mielai patarsiu, padėsiu. Fotografuojant kadrų neskaičiuoju. Man svarbiausia – užfiksuoti geriausią momentą: laimingus Jūsų šeimos veidus, šypsenų lietų, žvilgančias vaikučių akis ir šiltą bendravimą.

Šeimos fotosesija organizuojama Vilniuje ir kituose miestuose

Prieš šeimos fotosesiją pasiūlysiu Jums susitikti prie kavos ar arbatos puodelio. Suderinsime fotosesijos detales: vietą, paros laiką, naudojamus atributus. Kartu galime suplanuoti ką nors neįprasto, netikėto. Padėsiu Jums, kad šeimos fotosesija pavyktų puikiai!

  • Šeimos fotosesijos kaina: 175 €

Po fotosesijos atrinksiu ir pilnai sutvarkysiu iki 60 skaitmeninių, aukštos kokybės nuotraukų, kurias pateiksiu įrašytas į USB atminties raktą ar kitu patogiu būdu. Šeimos fotosesijos nuotraukų parengimą atliksiu per 2-3 savaites. Pagal pageidavimą taip pat galiu sukurti smagų filmuką.

Keletas mano patarimų Jums, kad šeimos fotosesija būtų nepakartojama:

  • Pailsėkite ir gerai nusiteikite prieš fotosesiją;
  • Vaikučiams nepamirškite paimti užkandžių ir gėrimų;
  • Apsirenkite patogius rūbus ir batus –  vaikučiai yra linkę daugiau judėti, dūkti, tad labai rekomenduoju laisvalaikio stiliaus drabužius, kurie nevaržys Jūsų judėjimo laisvės. Galite pasiimti daugiau drabužių – turėsite daugiau įvairesnių nuotraukų su skirtingais akcentais.
  • Vaikučiams paimkite mėgstamiausius žaisliukus: mylimą lėlytę, meškutį ar mašinėles. Taip pat puikiai tiks ryškios kaladėlės, balionai, pučiami muilo burbulai.

 

FOTOSESIJOS DOVANŲ KUPONAS
Padovanokite nuotaikingą
fotosesiją savo šeimai, draugams ar
mylimam žmogui.

Skaitykite plačiau
Šeimos fotosesija | Dovanų kuponas