Idėjos fotosesijai

Laba dažnai paklausus, kokios fotosesijos žmogus norėtų, neretai išgirstų tylą. Kad Jums būtų lengviau sugalvoti, kokios fotosesijos norėtumėte, noriu pasidalinti keletu fotosesijos idėjų, kurios nereikalauja ypatingai didelio pasiruošimo ar brangių priemonių panaudojimo, tačiau vistiek yra smagios ir įsimintinos.

„Fotosesija su augintiniu“

Viena paprasčiausių, bet kartu ir mieliausių idėjų fotosesijai. Gyvūnas, būdamas šalia, leis lengviau atsipalaiduoti bei ypatingai nesistengiant padės sukurti situacijas vertas įamžininti nuotraukose. Šiai fotosesijai tiks tiek laisvas stilius, tiek ir formalus ar ekstravagantiškas. Atitinkamus aksesuarus galima priderinti ir Jūsų augintiniui.

geros-idejos-fotosesijai Kodėl gi nepasirinkus asmeninės fotosesijos su mylimu augintiniu?

„Tamsu, purvina ir drėgna“

Nors skamba ir nelabai patraukliai (gal net bauginančiai?! :) ), tačiau savo žavesio ir patrauklumo ši įdėja fotosesijai tikrai turi. Įsivaizduokite: seni, apleisti namai (gali būti ir gamyklos, vienkiemiai ir pan.), išdužę langai, seni baldai ir kažkada pastate gyvenusių žmonių palikti seni daiktai, vorantinkliai kampuose, girgždančios grindys ir Jūs... sakykim nuostabia balta vakarine suknele.

Seni pastatai puikiai tinka tokiai netradicinei fotosesijai. Jie sukuria puikų kontrastą tarp gražaus, šviesaus modelio ir senų, tamsių pastato sienų. Jei ieškote ko nors neįprastai patrauklaus, tokia idėja fotosesijai Jums puikiai tiks.

„Nesustojantis miesto ritmas“

Miesto parkai, judrios aikštės ir spūstys gatvėse. Šimtai skubančių žmonių. Neriant į didelio miesto gelmes galima sukurti labai daug neįprastų pozų. Tokiai fotosesijai puikiai tiks tiek diena, tiek naktis - svarbu tik suderinti drabužių ir aksesuarų stilių prie pasirinkto paros laiko.

idejos-fotosesijai Atsipalaiduokite ir mėgaukitės kiekviena fotosesijos akimirka! 

„Vanduo“

Vanduo nuotraukas padaro labiau dramatiškas, ypač jei yra tinkamai suderintas apšvietimas ir modelio stilius (rūbai, aksesuarai). Fotografuojant vandenyje (ypač greitai judančiame) niekada nebus vienodų nuotraukų, o kiekvienas kadras  bus savaip įdomus ir savitas. Pavyzdžiui, galima įbristi į Vilnelės upę Vilniuje, ramiai braidžioti šiltame ežere, kovoti su nerimstančiomis bangomis Baltijos jūroje ar tiesiog taškytis baloje su raudonais botais. Atitinkamai nuo pasirinkto vandens telkinio ir oro sąlygų, galima sukurti ir fotosesijos temą: sportas, romantika, pasiplaukiojimas valtimi, vaikystė, smėlio pilys (puikiai tinka šeimos fotosesijai) ir t.t.

ideja-fotosesijai Šviečianti saulutė, gaivinantis vanduo ir puiki fotosesija gamtoje garantuota!

„Ekstremalus oras“

Stiprus vėjas, lietus ir kitos gamtos stichijos gali padėti sukurti nuostabias nuotraukas. Pavyzdžiui, apsirenkite lengvą, ilgą suknelę, apsigobkite itin didele skraiste – tegul viskas plaikstosi stipriame vėjyje. Efektui sustiprinti galite pasikviesti keletą draugų, kurie imituotų, kad ramiai eina ir nejaučia kad lauke stiprus vėjas, pūga ar lietus. Žinoma, fotografuojantis tokiomis sąlygomis reikia būti itin atsargiems.

Tai tik keletas mano pasiūlymų. Jei susidomėjote kuria nors fotosesijos idėja – susisiekite su manimi. Padėsiu išplėtoti Jūsų norus į realią fotosesiją, patarsiu kaip geriau pasiruošti ir žinomą, užfiksuosiu nepakartojamas asmeninės fotosesijos akimirkas :)

 

Kiti straipsniai: