Vestuvių fotografas – ką žinoti planuojant vestuvių fotosesiją

Visos poros tikisi išskirtinės vestuvių šventės, todėl jai ruošiasi ilgai ir atsakingai bei stengiasi apgalvoti visas smulkmenas iki galo. Vienas iš esminių dalykų, kurių nereikėtų palikti paskutinei akimirkai - vestuvių fotografas, kuriam ir patikėsite gražiausių šventės akimirkų įamžinimą.

Paieškas pradėkite iš anksto, kad būtų surastas pats tinkamiausias vestuvių fotografas Jūsų šventei

Dažnai jaunavedžiai per skubėjimą, darbų gausą vestuvių fotografo paieškas atideda paskutinei minutei - likus keliems mėnesiams ar net savaitėms iki šventės. Mano patarimas Jums – pradėkite ieškoti vestuvių fotografo likus bent 6 mėnesiams. Neskubėdami peržiūrėkite fotografų interneto svetaines,  įvertinkite pateiktus nuotraukų pavyzdžius. Taip pat pasiteiraukite savo draugų ir kolegų – galbūt jie turi ką rekomenduoti (geras vestuvių fotografas visada sulaukia rekomendacijų iš savo klientų).

Vestuvių fotografas

"Kuo anksčiau surasite fotografą vestuvėms, tuo daugiau laiko turėsite fotosesijos suplanavimui iki mažiausių smulkmenų. 

Tinkamai pasiruošus iš anksto - rezultatai visada būna puikūs!" 

Jei turite keletą variantų ir negalite apsispręsti, kurį fotografą pasirinkti – paprašykite, kad vestuvių fotografas duotų bent kelių ankstesnių savo klientų kontaktus, kad galėtumėte pasikalbėti su žmonėmis, kurie jau dirbo su fotografu. Galiausiai, pabandykite pasidaryti priešvestuvinę fotosesiją – įsitikinsite, kad vestuvių fotografas Jums tinka, patinka jo fotografavimo stilius.

Susitikite su būsimu vestuvių fotografu likus bent mėnesiui iki Jūsų vestuvių

Aš visada siūlau savo klientams susitikti ir aptarti šventės eigą, fotosesijos vietas bei kitas detales. Taip pat kartu galima sudėlioti kelionės maršrutus. Primygtinai siūlau nesistengti per kelias valandas aprėpti kuo daugiau. Vienai vietai skirkite bent vieną valandą. Jei pasirinkta fotosesijos vieta Jums labai patinka – pasirinkite ją kaip pagrindinę vietą fotosesijai ir kitiems numatytiems objektams skirkite mažiau laiko. Važinėjant iš vienos vietos į kitą Jūs tik sugaišite laiką ir pavargsite.

Jei nėra galimybės susitikti, išnaudokite technologijas: skype pokalbius, telefoną ir kitus komunikacijos kanalus.

Vestuvių fotografas tinkamai išpildys Jūsų norus, jei išsakysite ko tikitės iš būsimos vestuvių fotosesijos

Bendraudami su fotografu drąsiai sakykite ko tikitės, kokie Jūsų lūkesčiai dėl vestuvių nuotraukų. Ir nesvarbu jei manote, kad viena ar kita Jūsų norima vestuvių fotosesijos idėja gali atrodyti netinkama. Tiksliai žinodamas kas Jums patinka, vestuvių fotografas galės žymiai geriau pasiruoši vestuvių šventei bei padės patinkančias idėjas išplėtoti į nepakartojamą fotosesija.

Linkiu sėkmingų paieškų ir gražios vestuvių fotosesijos. Taip pat siūlau peržiūrėti mano vestuvių fotosesijos pavyzdžius. Plačiau apie paslaugą rasite skyriuje Vestuvių fotosesija

 

Kiti straipsniai: