Dovana merginai – stilinga asmeninė fotosesija

Dovana merginai (ar gerai draugei, sesei) gimtadienio, Kalėdų, Valentino dienos ar kitos ypatingos dienos proga gali tapti tikru iššūkiu. Jei galvojate, kad padovanojote viską ar tiesiog pabodo įprastos dovanos – puiki išeitis gali tapti fotosesijos dovanų kuponas.

Skaityti daugiau...

Idėjos fotosesijai

Laba dažnai paklausus, kokios fotosesijos žmogus norėtų, neretai išgirstų tylą. Kad Jums būtų lengviau sugalvoti, kokios fotosesijos norėtumėte, noriu pasidalinti keletu fotosesijos idėjų, kurios nereikalauja ypatingai didelio pasiruošimo ar brangių priemonių panaudojimo, tačiau vistiek yra smagios ir įsimintinos.

Skaityti daugiau...

Kaip tinkamai pasirinkti drabužius fotosesijai?

Labai dažnai iš fotosesijos užsakovų išgirstu klausimą: „Ką patartumėte apsirengti fotosesijai?“. Kad Jums būtų ramiau, norėčiau trumpai papasakoti apie tai, ko vertėtų vengti bei kokie drabužiai ir aksesuarai geriausiai tiks fotosesijai. Tiesa, tinkamo stiliaus pasirinkimas labai priklauso ir nuo fotosesijos pobūdžio, tačiau esminius dalykus galima pritaikyti visoms fotosesijoms.

Skaityti daugiau...

Vestuvių fotografas – ką žinoti planuojant vestuvių fotosesiją

Visos poros tikisi išskirtinės vestuvių šventės, todėl jai ruošiasi ilgai ir atsakingai bei stengiasi apgalvoti visas smulkmenas iki galo. Vienas iš esminių dalykų, kurių nereikėtų palikti paskutinei akimirkai - vestuvių fotografas, kuriam ir patikėsite gražiausių šventės akimirkų įamžinimą.

Skaityti daugiau...