Asmeninė fotosesija

Asmeninė fotosesija - tai smagi pramoga ir prisiminimai nuotraukose

Puikios emocijos, žaismingai praleista diena ir nepakartojami prisiminimai. Asmeninė fotosesija yra puikus būdas įamžinti vienos dienos nuotykius aukštos kokybės skaitmeninėse nuotraukose. Pasirinkite savo mėgstamą asmeninės fotosesijos stilių – miesto ritmas, gamtos apsuptis, romantiška istorija, paslaptinga fantazija, hobis ar asmeninė fotosesija su mylimu augintiniu. Taip kaip Jums patinka!

Nebijoke improvizuoti ir būti kitokie. Netikėtumo momentas visada suteikia papildomo žavesio ir įsimintinumo. Nesijaudinkite, jei nežinote kaip pozuoti prieš kamerą - mielai patarsiu, padėsiu sukurti įdomias pozas. Fotografuojant kadrų neskaičiuoju. Man svarbiausia – užfiksuoti geriausią momentą: Jūsų nepakartojamą šypseną, žavingą žvilgsnį ir kitą emociją.

Asmeninė fotosesija organizuojama Vilniuje ir kituose miestuose

Prieš asmeninę fotosesiją pasiūlysiu Jums susitikti prie kavos ar arbatos puodelio. Suderinsime fotosesijos detales: vietą, paros laiką, naudojamas detales ir kitą - kartu galime suplanuoti ką nors neįprasto, netikėto. Padėsiu Jums, kad asmeninė fotosesija pavyktų puikiai!

  • Fotosesijos kaina: 125 €. Asmeninė fotosesija skirta tiek vienam asmeniui, tiek ir porai.

Po fotosesijos atrinksiu ir pilnai sutvarkysiu 40-50 skaitmeninių, aukštos kokybės nuotraukų, kurias pateiksiu įrašytas į USB atminties raktą ar kitu patogiu būdu. Asmeninės fotosesijos nuotraukas parengsiu per vieną-dvi savaites. Pagal pageidavimą taip pat galiu sukurti smagų filmuką.

Asmeninė fotosesija atliekama ne fotostudijoje, o Jūsų pasirinktoje vietoje.

Keletas mano patarimų Jums, kad asmeninė fotosesija būtų nepakartojama:

  • Pailsėkite ir gerai nusiteikite prieš fotosesiją;
  • Apsirenkite patogius rūbus ir batus – judėjimo laisvė suteiks žymiai daugiau lengvumo. Pasirinkite šviesesnių ar pastelinių spalvų rūbus. Jei planuojate vilkėti tamsesnių spalvų drabužius, pravartu turėti šviesius ar ryškius akcentus;
  • Būkite pasirengę eksperimentuoti – padėsiu atsiskleisti Jūsų geriausioms savybėms ir puikiai nuotaikai.

 

FOTOSESIJOS DOVANŲ KUPONAS
Padovanokite nuotaikingą
fotosesiją savo šeimai, draugams ar
mylimam žmogui.

Skaitykite plačiau
Asmeninė fotosesija | Dovanų kuponas